My Favorite Movies
| zyr92085's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 2 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 3 |
High School Musical 3: Senior Year 2008, G) |
|
| 4 |
High School Musical 4: East Meets West 2008, Unrated) |
|
| 5 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 6 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 7 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Scary Movie 5 2012, Unrated) |
|
| 10 |
Primal Fear 1996, R) |
|
| 11 |
Secret Window 2004, PG-13) |
|
| 12 |
The Gravedancers 2006, R) |
|
| 13 |
Music and Lyrics 2007, PG-13) |
|
| 14 |
Stay Alive 2006, PG-13) |













