My Favorite Movies
| ZXZLiLRahZXZ's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 2 |
National Lampoon's Van Wilder (Party Liaison) 2002, R) |
|
| 3 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Never Die Alone 2004, R) |
|
| 5 |
Van Wilder: The Rise of Taj (Van Wilder 2) 2006, R) |
|
| 6 |
The Prestige 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 8 |
Juice 1992, R) |
|
| 9 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 10 |
Poetic Justice 1993, R) |
|
| 11 |
Cradle 2 the Grave 2003, R) |
|
| 12 |
Above the Rim 1994, R) |
|
| 13 |
Trespass 1992, R) |
|
| 14 |
Bones 2001, R) |
|
| 15 |
Soul Plane 2004, R) |
|
| 16 |
Get Rich or Die Tryin' 2005, R) |
|
| 17 |
Miami Vice 2006, R) |
|
| 18 |
Crank 2006, R) |
|
| 19 |
Scarface 1983, R) |
|
| 20 |
Coyote Ugly 2000, PG-13) |
|
| 21 |
Hustle & Flow 2004, R) |
|
| 22 |
Tupac - Resurrection 2003, R) |
|
| 23 |
Clerks II 2006, R) |
|
| 24 |
Beerfest 2006, R) |
|
| 25 |
Old School 2003, R) |
|
| 26 |
Constantine 2005, R) |
|
| 27 |
S.W.A.T. 2003, PG-13) |
|
| 28 |
Norbit 2007, PG-13) |
|
| 29 |
Bowfinger 1999, PG-13) |
|
| 30 |
Wild Hogs 2007, PG-13) |
|
| 31 |
Underworld 2003, R) |
|
| 32 |
Bulletproof Monk 2003, PG-13) |
































