My Favorite Movies
| zvikingqueen's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 2 |
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983, PG) |
|
| 3 |
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980, PG) |
|
| 4 |
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977, PG) |
|
| 5 |
Underworld 2003, R) |
|
| 6 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 7 |
Van Helsing 2004, PG-13) |
|
| 8 |
The League of Extraordinary Gentlemen 2003, PG-13) |
|
| 9 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 10 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 11 |
X2: X-Men United 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Men in Black 1997, PG-13) |
|
| 13 |
Bram Stoker's Dracula 1992, R) |













