My Favorite Movies
| zraven24's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 2 |
Meet Joe Black 1998, PG-13) |
|
| 3 |
Meet the Parents 2000, PG-13) |
|
| 4 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 5 |
The Devil's Advocate 1997, R) |
|
| 6 |
Willy Wonka and the Chocolate Factory 1971, G) |
|
| 7 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 8 |
Troy 2004, R) |
|
| 9 |
Heathers 1988, R) |
|
| 10 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 11 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 12 |
The Life of David Gale 2003, R) |
|
| 13 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |













