My Favorite Movies
| zoorgersgirl's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Lonesome Dove 2002, Unrated) |
|
| 2 |
Dead Man's Walk 1996, PG-13) |
|
| 3 |
Streets Of Laredo 1995, Unrated) |
|
| 4 |
Tombstone 1993, R) |
|
| 5 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 6 |
Arabian Nights 2000, Unrated) |
|
| 7 |
First Knight 1995, PG-13) |
|
| 8 |
McLintock! 1963, Unrated) |
|
| 9 |
Hidalgo 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Pretty in Pink 1986, PG-13) |
|
| 11 |
Pollyanna 1960, G) |











