My Favorite Movies
| zoom7772006's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Coming to America 1988, R) |
|
| 2 |
The Secret Garden 1993, PG) |
|
| 3 |
The Secret Garden 1987, PG) |
|
| 4 |
Secret Admirer 1985, R) |
|
| 5 |
The Secret Garden 1949, G) |
|
| 6 |
The Secret Garden (1975) , Unrated) |
|
| 7 |
Back to the Secret Garden 2000, G) |
|
| 8 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 11 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 12 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 13 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 14 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 15 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 16 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 17 |
Dying Young 1991, R) |
|
| 18 |
The Cutting Edge 1992, PG) |
|
| 19 |
Tears of the Sun 2003, R) |
|
| 20 |
Akeelah and the Bee 2006, PG) |
|
| 21 |
The Ron Clark Story (The Triumph) 2006, PG) |
|
| 22 |
City of Ember 2008, PG) |





















