My Favorite Movies


  zombies4smerk's Rating My Rating
1
Day of the Dead 1985,  Unrated)
2
Dead Alive (Braindead) 1992,  R)
3
Modify 2005,  Unrated)
4
Skinhead Attitude 2003,  Unrated)
5
The Return of the Living Dead 1985,  R)
6
The Evil Dead 1981,  R)
7
Snatch 2001,  R)
8
Dawn of the Dead 1978,  R)
9
The Boondock Saints 2000,  R)
10
Shaun of the Dead 2004,  R)
11
Return of the Living Dead Part II 1988,  R)
12
Fido 2006,  R)
13
Evil Dead 2 1987,  R)
14
The Bride of Re-Animator 1990,  R)
15
Beyond Re-Animator 2003,  R)
16
Beetlejuice 1988,  PG)
17
Walk the Line 2005,  PG-13)
18
The Wedding Singer 1998,  PG-13)
19
The Lion King 1 1/2 2004,  G)
20
Redneck Zombies 1988,  R)
21
Re-Animator 1985,  R)
22
This Is England 2006,  Unrated)
23
Drop Dead Fred 1991,  PG-13)
24
Dawn of the Dead 2004,  R)
25
Bomb the System 2003,  R)
26
Killer Klowns from Outer Space 1988,  PG-13)
27
May 2002,  R)
28
El Orfanato (The Orphanage) 2007,  R)
29
Some Mother's Son 1996,  PG)
30
Die You Zombie Bastards 2005,  Unrated)
31
Hellraiser 1987,  R)
32
Hellraiser 3: Hell on Earth 1992,  R)
33
Hellbound: Hellraiser 2 1988,  R)
34
Trainspotting 1996,  R)
35
Willard 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments