Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  ZombieGirl78's Rating My Rating
1
Silent Hill 2006,  R)
2
Thirteen Ghosts (13 Ghosts) 2001,  R)
3
Dawn of the Dead 2004,  R)
4
Doom 2005,  R)
5
Dead Silence 2006,  R)
6
Feast 2006,  R)
7
2001 Maniacs 2004,  R)
8
28 Days Later 2002,  R)
9
Resident Evil 2002,  R)
10
The Return of the Living Dead 1985,  R)
11
Creep 2004,  R)
12
From Dusk Till Dawn 1996,  R)
13
Return of the Living Dead 3 1993,  R)
14
Return of the Living Dead Part II 1988,  R)
15
Pet Sematary 1989,  R)
16
See No Evil 2006,  R)
17
Saw III 2006,  R)
18
The Texas Chainsaw Massacre 2003,  R)
19
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006,  R)
20
The Hills Have Eyes 2006,  R)
21
The Evil Dead 1981,  R)
22
Hostel 2006,  R)
23
Tales from the Crypt: Demon Knight 1995,  R)
24
Dead Alive (Braindead) 1992,  R)
25
Slither 2006,  R)
26
The Serpent and the Rainbow 1987,  R)
27
300 2007,  R)
28
Flatliners 1990,  R)
29
The Hitcher 2007,  R)
30
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
31
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
32
Critters 1986,  PG-13)
33
Meet the Feebles 1989,  R)
34
Jackass: Number Two 2006,  R)
35
Jackass - The Movie 2002,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments