My Favorite Movies
| ZombieBoy's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 2 |
Shaun of the Dead 2004, R) |
|
| 3 |
Hot Fuzz 2006, R) |
|
| 4 |
Grindhouse 2007, R) |
|
| 5 |
See No Evil 2006, R) |
|
| 6 |
House of 1000 Corpses 2002, R) |
|
| 7 |
The Devil's Rejects 2005, R) |
|
| 8 |
Pieces (Mil gritos tiene la noche) 1983, R) |
|
| 9 |
Saw 2004, R) |
|
| 10 |
Saw II 2005, R) |
|
| 11 |
Saw III 2006, R) |
|
| 12 |
Dreamcatcher 2003, R) |
|
| 13 |
Night of the Living Dead 1968, R) |
|
| 14 |
The Texas Chainsaw Massacre 1974, R) |
|
| 15 |
The Texas Chainsaw Massacre 2003, R) |
|
| 16 |
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006, R) |
|
| 17 |
The Texas Chainsaw Massacre 2 1986, R) |
|
| 18 |
The Sixth Sense 1999, PG-13) |
|
| 19 |
Resident Evil 2002, R) |
|
| 20 |
Resident Evil - Apocalypse 2004, R) |
|
| 21 |
Resident Evil: Extinction 2007, R) |
|
| 22 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 23 |
The Lost Boys 1987, R) |























