My Favorite Movies
| zoepl's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Smoke 1995, R) |
|
| 2 |
Elizabethtown 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Tootsie 1982, PG) |
|
| 4 |
Bagdad Cafe 1987, PG) |
|
| 5 |
The Godfather, Part II 1974, R) |
|
| 6 |
Blow-Up 1966, Unrated) |
|
| 7 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 8 |
The Bridges of Madison County 1995, PG-13) |
|
| 9 |
Out of Africa 1985, PG) |
|
| 10 |
High Fidelity 2000, R) |










