My Favorite Movies
| zoe4jd's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Party Monster 2003, R) |
|
| 2 |
The Producers 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Fear and Loathing in Las Vegas 1998, R) |
|
| 4 |
Edward Scissorhands 1990, PG-13) |
|
| 5 |
The Brothers Grimm 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Benny & Joon 1993, PG) |
|
| 10 |
From Hell 2001, R) |
|
| 11 |
Ed Wood 1994, R) |
|
| 12 |
Kung Fu Hustle 2004, R) |












