Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  zizilouizi's Rating My Rating
1
Alvin and the Chipmunks 2007,  PG)
2
Click 2006,  PG-13)
3
Armageddon 1998,  PG-13)
Armageddon
IT DOES MAKES ME CRY
4
The Passion of the Christ 2004,  R)
5
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
6
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 2008,  PG)
7
The Others 2001,  PG-13)
8
WALL-E 2008,  G)
9
The Last Samurai 2003,  R)
The Last Samurai
ANOOOOO!....WATASHIWA LIKE IT!
10
Troy 2004,  R)
Troy
MIRACLESLY AWESOME FIGHT
11
The Kingdom 2007,  R)
The Kingdom
ONE OF THE AWESOME MOVIE I'VE EVER SEEN
12
Evan Almighty 2007,  PG)
Evan Almighty
HEY, DON'T TELL ME...
I KNOW IT's SO FUNNY

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments