My Favorite Movies
| zildim16's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 2 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 3 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 4 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 5 |
American Pie 1999, R) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 7 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 8 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 9 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 10 |
Sin City 2005, R) |










