My Favorite Movies
| zharrrrr's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |
|
| 3 |
Green Street Hooligans 2005, R) |
|
| 4 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 5 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 6 |
The Pink Panther 2006, PG) |
|
| 7 |
Nanny McPhee 2006, PG) |
|
| 8 |
The Sisterhood of the Traveling Pants 2005, PG) |
|
| 9 |
The Da Vinci Code 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Over the Hedge 2006, PG) |
|
| 11 |
Grandma's Boy 2006, R) |
|
| 12 |
Just Like Heaven 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Mrs. Henderson Presents 2005, R) |
|
| 14 |
The Little Rascals 1994, PG) |
|
| 15 |
Herbie: Fully Loaded 2005, G) |
|
| 16 |
xXx: State of the Union 2005, R) |
|
| 17 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 18 |
Fun With Dick and Jane 2005, PG-13) |
|
| 19 |
Bulletproof 1996, R) |
|
| 20 |
Big Momma's House 2 2006, PG-13) |
|
| 21 |
Christmas with the Kranks 2004, PG) |
|
| 22 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009, PG-13) |






















