My Favorite Movies
| zenie's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 3 |
My Super Ex-Girlfriend 2006, PG-13) |
|
| 4 |
The Skeleton Key 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Girl, Interrupted 1999, R) |
|
| 6 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 7 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 8 |
The Fifth Element 1997, PG-13) |
|
| 9 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 10 |
Gladiator 2000, R) |










