My Favorite Movies
| zegim's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Scent of a Woman 1992, R) |
|
| 3 |
Trainspotting 1996, R) |
|
| 4 |
A Clockwork Orange 1971, R) |
|
| 5 |
Back to the Future Part II 1989, PG) |
|
| 6 |
Sin City 2005, R) |
|
| 7 |
GoldenEye 1995, PG-13) |
|
| 8 |
Seven (Se7en) 1995, R) |
|
| 9 |
The Crow 1994, R) |
|
| 10 |
Falling Down 1993, R) |










