Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Zebban's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
3
Mission: Impossible III 2006,  PG-13)
4
Hot Shots! 1991,  PG-13)
5
Hot Shots! Part Deux 1993,  PG-13)
6
First Blood (Rambo: First Blood) 1982,  R)
7
Rambo III 1988,  R)
8
Rambo: First Blood Part II 1985,  R)
9
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
10
The Longest Yard 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments