My Favorite Movies
| zardon22's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 2 |
The Patriot 2000, R) |
|
| 3 |
Stargate 1994, PG-13) |
|
| 4 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 5 |
Men in Black 1997, PG-13) |
|
| 6 |
Dead Poets Society 1989, PG) |
|
| 7 |
The Rock 1996, R) |
|
| 8 |
The Rundown (Welcome to the Jungle) 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Terminator 3 - Rise of the Machines 2003, R) |
|
| 10 |
Over the Hedge 2006, PG) |
|
| 11 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 12 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 14 |
The Grudge 2 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Shallow Hal 2001, PG-13) |
|
| 16 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 17 |
Jet Li's Fearless (Huo Yuan Jia) (Legend of a Fighter) 2006, PG-13) |
|
| 18 |
Half Past Dead 2002, PG-13) |
|
| 19 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 20 |
National Treasure 2004, PG) |
|
| 21 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 22 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 23 |
Bridge to Terabithia 2007, PG) |























