My Favorite Movies
| zaphod344's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Fear and Loathing in Las Vegas 1998, R) |
|
| 2 |
The Football Factory 2004, R) |
|
| 3 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 4 |
Toy Story 2 1999, G) |
|
| 5 |
The Sixth Sense 1999, PG-13) |
|
| 6 |
Rush Hour 1998, PG-13) |
|
| 7 |
Monty Python and the Holy Grail 1974, PG) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 10 |
Meet the Parents 2000, PG-13) |
|
| 11 |
The Business 2004, R) |











