My Favorite Movies


  1. zannob
  2. Husani

Give list a short description

  zannob's Rating My Rating
1
White Chicks 2004,  PG-13)
2
Shaolin Soccer 2001,  PG-13)
Shaolin Soccer
this movie is unbelievable
3
7 Lucky Ninja Kids 1989,  Unrated)
4
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
i would not like 2 b a pirate
5
The Matrix Revolutions 2003,  R)
The Matrix Revolutions
i want powers like those
6
Shrek the Third 2007,  PG)
Shrek the Third
id like 2 b a shrek characters
7
You Got Served 2004,  PG-13)
8
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
9
Alvin and the Chipmunks 2007,  PG)
10
Fred Claus 2007,  PG)
Fred Claus
hitman the boss
11
I Am Legend 2007,  PG-13)
12
American Gangster 2007,  R)
13
Akeelah and the Bee 2006,  PG)
14
Bee Movie 2007,  PG)
15
Dr. Dolittle 3 2006,  PG)
Dr. Dolittle 3
this movie is funny
16
The Walker 2007,  R)
17
This Christmas 2007,  PG-13)
18
50 First Dates 2004,  PG-13)
19
High School Musical 2 2007,  G)
20
Fresh 1994,  R)
21
A Walk to Remember 2002,  PG)
22
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
23
American Pie 2 2001,  R)
24
The Kingdom 2007,  R)
25
Juno 2007,  PG-13)
26
American Pie Presents: Beta House 2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments