My Favorite Movies
| zanetakovac's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Holiday 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Walk the Line 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 4 |
Trainspotting 1996, R) |
|
| 5 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 6 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 7 |
Thank You For Smoking 2005, R) |
|
| 8 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 9 |
Taking Lives 2004, R) |
|
| 10 |
The Bone Collector 1999, R) |
|
| 11 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 12 |
Seven (Se7en) 1995, R) |
|
| 13 |
Memento 2000, R) |
|
| 14 |
Dancer in the Dark 2000, R) |














