My Favorite Movies
| zanessa34's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 2 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 3 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Transformers: Revenge of the Fallen 2009, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009, PG-13) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 11 |
The Pacifier 2005, PG) |
|
| 12 |
Music and Lyrics 2007, PG-13) |
|
| 13 |
Thunderbirds 2004, PG) |













