My Favorite Movies
| zandrielle's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Grease 1978, PG) |
|
| 5 |
Grease 2 1982, PG) |
|
| 6 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 12 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 14 |
A Cinderella Story 2004, PG) |














