Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  ZacLover's Rating My Rating
1
Cars 2006,  G)
2
The Longest Yard 2005,  PG-13)
3
The Spongebob Squarepants Movie 2004,  PG)
4
The Grudge 2004,  PG-13)
5
Saw 2004,  R)
6
Finding Nemo 2003,  G)
7
Facing the Giants 2006,  PG)
8
The Passion of the Christ 2004,  R)
9
Norbit 2007,  PG-13)
10
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
11
Mean Girls 2004,  PG-13)
12
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
13
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
14
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
15
School of Rock 2003,  PG-13)
16
White Chicks 2004,  PG-13)
17
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
Ace Ventura: Pet Detective
hilarious
18
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
19
The Notebook 2004,  PG-13)
20
Step Up 2006,  PG-13)
21
50 First Dates 2004,  PG-13)
22
Pretty Woman 1990,  R)
23
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
24
A Cinderella Story 2004,  PG)
25
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
26
Scary Movie 2000,  R)
27
High School Musical 2006,  G)
28
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
29
Scary Movie 2 2001,  R)
30
She's the Man 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments