My Favorite Movies


  Zack437885's Rating My Rating
1
Jet Li's Fearless (Huo Yuan Jia) (Legend of a Fighter) 2006,  PG-13)
2
The Shaolin Temple 1982,  Unrated)
3
Kiss of the Dragon 2001,  R)
4
Unleashed (Danny the Dog) 2005,  R)
5
Spirited Away 2001,  PG)
6
Braveheart 1995,  R)
Braveheart
i love this movie
"they can take our land but they can never take your freedom"
7
S.W.A.T. 2003,  PG-13)
8
I Am Legend 2007,  PG-13)
9
The One 2001,  PG-13)
The One
jackie and jet lee what more can i say
10
Naruto movie 3: Gekijyouban Naruto daikoufun! Mikazuki shima no animal panic dattebayo! 2002,  Unrated)
11
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005,  Unrated)
12
Gekijô ban naruto: Shippûden (Naruto Shippuden: The Movie) 2007,  Unrated)
13
Bleach: The DiamondDust Rebellion (Bleach: The Movie 2) (Gekijô ban Bleach: The DiamondDust Rebellion - Mô hitotsu no hyôrinmaru) 2007,  Unrated)
14
The Last Dragon 1985,  PG-13)
The Last Dragon
i got the glow
15
Dragon: The Bruce Lee Story 1993,  PG-13)
16
Enter the Dragon 1973,  R)
Enter the Dragon
Bruce is my hero
17
Return of the Dragon (The Way of the Dragon) 1973,  R)
18
Game of Death 1978,  R)
19
Jing wu men (Fist of Fury) (The Chinese Connection) 1972,  R)
20
100 Girls 2000,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments