My Favorite Movies
| zachrose56's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Scarface 1983, R) |
|
| 2 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 3 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Next Friday 2000, R) |
|
| 5 |
Friday 1995, R) |
|
| 6 |
The Program 1993, R) |
|
| 7 |
Mortal Kombat 1995, PG-13) |
|
| 8 |
Mortal Kombat: Annihilation 1997, PG-13) |
|
| 9 |
Jurassic Park 1993, PG-13) |
|
| 10 |
Billy Madison 1995, PG-13) |
|
| 11 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 12 |
Pumping Iron 1976, PG) |












