Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  zacefron12's Rating My Rating
1
The Longest Yard 2005,  PG-13)
2
Mean Girls 2004,  PG-13)
3
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
4
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
5
Finding Nemo 2003,  G)
6
A Walk to Remember 2002,  PG)
7
Step Up 2006,  PG-13)
8
Saw II 2005,  R)
9
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
10
50 First Dates 2004,  PG-13)
11
Grease 1978,  PG)
12
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
13
Saw 2004,  R)
14
Shrek 2 2004,  PG)
15
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
16
A Cinderella Story 2004,  PG)
17
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
18
She's the Man 2006,  PG-13)
19
High School Musical 2006,  G)
20
Ghost Rider 2007,  PG-13)
21
Stomp the Yard 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments