My Favorite Movies


  yvii's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
Harry Potter and the Sorcerer's Stone
i was hooked!
2
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
3
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
4
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
5
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
6
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
7
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
8
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
9
Rush Hour 1998,  PG-13)
10
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
11
Rush Hour 3 2007,  PG-13)
12
Shanghai Noon 2000,  PG-13)
13
50 First Dates 2004,  PG-13)
14
Monster-in-Law 2005,  PG-13)
15
Charlie's Angels - Full Throttle 2003,  PG-13)
16
Charlie's Angels 2000,  PG-13)
17
Mr. Deeds 2002,  PG-13)
18
The Mummy 1999,  PG-13)
19
The Mummy Returns 2001,  PG-13)
20
She's the Man 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments