My Favorite Movies
| yuyin28's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 2 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 5 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 6 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 8 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Déjà Vu 2006, PG-13) |
|
| 10 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Message in a Bottle 1999, PG-13) |
|
| 12 |
Dreamgirls 2006, PG-13) |
|
| 13 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 14 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 15 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 16 |
Goal! The Dream Begins (Goal!: The Impossible Dream) 2005, PG) |
|
| 17 |
Romeo + Juliet 1996, PG-13) |
|
| 18 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 19 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 20 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 21 |
The Cave 2005, PG-13) |
|
| 22 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 23 |
Fantastic Four 2005, PG-13) |
|
| 24 |
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007, PG) |
|
| 25 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |

























