My Favorite Movies
| yukingweiwei's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 2 |
The Twilight Saga: New Moon 2009, PG-13) |
|
| 3 |
Wizards of Waverly Place The Movie 2009, Unrated) |
|
| 4 |
Bring It On: In It to Win It 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Bring It On: Fight to the Finish 2009, PG-13) |
|
| 6 |
Hannah Montana: The Movie 2009, G) |
|
| 7 |
Penelope 2006, PG) |
|
| 8 |
Michael Jackson's This Is It 2009, PG) |
|
| 9 |
Princess Protection Program 2009, G) |
|
| 10 |
Picture This! 2008, Unrated) |
|
| 11 |
Another Cinderella Story 2008, PG) |
|
| 12 |
Bratz: The Movie 2007, PG) |












