My Favorite Movies


  yugimon99099's Rating My Rating
1
Star Wars: Clone Wars - Volume 2 2005,  G)
2
Star Wars: Clone Wars - Volume 1 2003,  G)
3
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
4
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999,  PG)
5
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002,  PG)
6
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977,  PG)
7
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983,  PG)
8
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980,  PG)
9
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story 2005,  Unrated)
10
The Simpsons Movie 2007,  PG-13)
11
Doragon bôru Z 6: Gekitotsu! Hyakuoku powâ no senshitachi (Dragon Ball Z: Return of Cooler) 1992,  Unrated)
12
Doragon bôru Z 4: Super saiyajin da son Gokû (Dragon Ball Z: Lord Slug) 1991,  Unrated)
13
Doragon bôru Z 3: Chikyû marugoto chô kessen (Dragon Ball Z: The Tree of Might) 1990,  PG)
14
Doragon bôru Z: Kono yo de ichiban tsuyoi yatsu (Dragon Ball Z: The Movie - The World's Strongest) 1990,  PG-13)
15
Doragon bôru Z 1: Ora no Gohan wo kaese (Dragon Ball Z: Dead Zone) 1997,  Unrated)
16
Pokemon 3: The Movie 2001,  G)
17
Pokemon - The Movie 2000 2000,  G)
18
Pokémon 4Ever 2002,  G)
19
Pokemon the First Movie - Mewtwo vs. Mew 1999,  G)
20
Pokemon Heroes 2003,  G)
21
Pokemon - Jirachi Wish Maker 2004,  Unrated)
22
Pokemon - Destiny Deoxys 2005,  Unrated)
23
Pokemon - Mewtwo Returns 1997,  Unrated)
24
Pokemon - The Adventures in the Orange Islands 2002,  G)
25
Pokemon: Lucario and the Mystery of Mew 2006,  Unrated)
26
Digimon - The Movie 1999,  PG)
27
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
28
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
29
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
30
South Park: Bigger, Longer and Uncut 1999,  R)
31
Jurassic Park 1993,  PG-13)
32
X-Men 2000,  PG-13)
33
The Lost World - Jurassic Park 1997,  PG-13)
34
Jurassic Park III 2001,  PG-13)
35
The Land Before Time III - The Time of Great Giving 1995,  G)
36
The Land Before Time 1988,  G)
37
The Land Before Time IX: Journey to Big Water 2002,  G)
38
The Land Before Time X - The Great Longneck Migration 2003,  G)
39
The Land Before Time VII - The Stone of Cold Fire 2000,  G)
40
The Land Before Time XI - The Invasion of the Tinysauruses 2004,  G)
41
The Land Before Time II: The Great Valley Adventure 1994,  G)
42
The Land Before Time V - The Mysterious Island 1997,  G)
43
The Land Before Time VIII: The Big Freeze 2001,  G)
44
The Land Before Time IV - Journey Through the Mists 1996,  G)
45
The Land Before Time VI - The Secret of Saurus Rock 1998,  G)
46
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
47
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
48
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
49
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
50
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
51
Strawberry Shortcake - Meet Strawberry Shortcake 2003,  G)
52
Strawberry Shortcake - Spring For Strawberry Shortcake 2003,  G)
53
Strawberry Shortcake: The Sweet Dreams Movie 2006,  G)
54
Strawberry Shortcake - Moonlight Mysteries 2005,  Unrated)
55
Strawberry Shortcake:Dress Up Days 2005,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments