My Favorite Movies
| YourCuteGirl's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 3 |
The Sixth Sense 1999, PG-13) |
|
| 4 |
Material Girls 2006, PG) |
|
| 5 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Uptown Girls 2003, PG-13) |
|
| 7 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 8 |
The Phantom of the Opera 1989, R) |
|
| 9 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 10 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Failure to Launch 2006, PG-13) |
|
| 12 |
The Cheetah Girls 2003, Unrated) |
|
| 13 |
Daredevil 2003, PG-13) |
|
| 14 |
Cars 2006, G) |
|
| 15 |
Premonition 2007, PG-13) |
|
| 16 |
Fat Girls 2006, R) |
|
| 17 |
300 2007, R) |
|
| 18 |
The Invisible 2007, PG-13) |
|
| 19 |
The Legend of Zorro 2005, PG) |
|
| 20 |
Elektra 2005, PG-13) |
|
| 21 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 22 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 23 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 24 |
Happy Feet 2006, PG) |
























