My Favorite Movies
| your2g4me's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 2 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 3 |
Saw II 2005, R) |
|
| 4 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 5 |
American Pie 1999, R) |
|
| 6 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 7 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 11 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 12 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 14 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 15 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 16 |
Scary Movie 2000, R) |
















