My Favorite Movies
| youngfrankd's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
50 Cent - Refuse to Die 2002, Unrated) |
|
| 2 |
Get Rich or Die Tryin' 2005, R) |
|
| 3 |
50 Ways of Saying Fabulous 2005, G) |
|
| 4 |
Hood 2 Hood 2005, Unrated) |
|
| 5 |
Training Day 2001, R) |
|
| 6 |
Beef 3 2005, R) |
|
| 7 |
Beef 2003, R) |
|
| 8 |
Gang Related 1997, R) |
|
| 9 |
Gang Tapes 2001, R) |
|
| 10 |
White Chicks 2004, PG-13) |










