My Favorite Movies
| youb87's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Last Samurai 2003, R) |
|
| 2 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 3 |
Saw 2004, R) |
|
| 4 |
Saw II 2005, R) |
|
| 5 |
Saw III 2006, R) |
|
| 6 |
Saw IV 2007, R) |
|
| 7 |
30 Days of Night 2007, R) |
|
| 8 |
300 2007, R) |
|
| 9 |
Mission Impossible 1996, PG-13) |
|
| 10 |
Mission Impossible 2 2000, PG-13) |
|
| 11 |
Mission: Impossible III 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Babel 2006, R) |












