My Favorite Movies
| ykietb2's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009, PG-13) |
|
| 4 |
The Hours 2002, PG-13) |
|
| 5 |
Brokeback Mountain 2005, R) |
|
| 6 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 7 |
Jumanji 1995, PG) |
|
| 8 |
Back to the Future 1985, PG) |
|
| 9 |
Back to the Future Part II 1989, PG) |
|
| 10 |
Back to the Future Part III 1990, PG) |










