My Favorite Movies
Love a good romantic, great comedy or action pack movie, these are a few
| yjohnson11's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Charlotte Bronte's Jane Eyre 1996, PG) |
|
| 3 |
The Secret Laughter of Women 1999, Unrated) |
|
| 4 |
Bridget Jones's Diary 2001, R) |
|
| 5 |
Bridget Jones - The Edge of Reason 2004, R) |
|
| 6 |
Cold Mountain 2003, R) |
|
| 7 |
Down with Love 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Die Another Day 2002, PG-13) |
|
| 9 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 10 |
The Perfect Holiday 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Sydney White 2007, PG-13) |
|
| 12 |
What a Girl Wants 2003, PG) |
|
| 13 |
Last Holiday 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Are We There Yet? 2003, PG) |
|
| 15 |
The Tenant of Wildfell Hall 1997, Unrated) |
|
| 16 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 17 |
Mad Money 2008, PG-13) |
|
| 18 |
After the Sunset 2004, PG-13) |
|
| 19 |
The Prince and Me 2004, PG) |
|
| 20 |
Mamma Mia! 2008, PG-13) |
|
| 21 |
Out of Africa 1985, PG) |





















