My Favorite Movies
| yingwanry's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 4 |
Saw 2004, R) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 6 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 9 |
Saw III 2006, R) |
|
| 10 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Saw II 2005, R) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 13 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 14 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 15 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 16 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 17 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 18 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |


















