My Favorite Movies


  YeniJonas1's Rating My Rating
1
Camp Rock 2008,  G)
2
The Lion King 1994,  G)
3
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
4
Shrek 2001,  PG)
5
The Jungle Book 1967,  G)
6
Spider-Man 2002,  PG-13)
7
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
8
School of Rock 2003,  PG-13)
9
Cassandra's Dream 2007,  PG-13)
10
The Spiderwick Chronicles 2008,  PG)
11
The Eye 2008,  PG-13)
12
The Bucket List 2007,  PG-13)
13
Braveheart 1995,  R)
14
Love Actually 2003,  R)
15
50 First Dates 2004,  PG-13)
16
Mean Girls 2004,  PG-13)
17
The Incredible Hulk 2008,  PG-13)
18
Welcome Home Roscoe Jenkins 2008,  PG-13)
19
Finding Nemo 2003,  G)
20
A Cinderella Story 2004,  PG)
21
A Walk to Remember 2002,  PG)
22
Donnie Darko 2001,  R)
23
Gladiator 2000,  R)
24
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
25
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
26
Daddy Day Camp 2007,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments