My Favorite Movies


  yellowmaj's Rating My Rating
1
Now and Then 1995,  PG-13)
2
Sweet Home Alabama 2002,  PG-13)
3
You Got Served 2004,  PG-13)
4
The Forgotten 2004,  PG-13)
5
Honey 2003,  PG-13)
6
Taking Lives 2004,  R)
7
Blow 2001,  R)
8
A Walk to Remember 2002,  PG)
9
White Noise 2005,  PG-13)
10
Love and Basketball 2000,  PG-13)
11
Mac and Me 1988,  PG)
12
Jay and Silent Bob Strike Back 2001,  R)
13
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004,  R)
14
Benny & Joon 1993,  PG)
15
Get Rich or Die Tryin' 2005,  R)
16
Coach Carter 2005,  PG-13)
17
50 First Dates 2004,  PG-13)
18
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
19
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
20
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
21
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
22
Brown Sugar 2002,  PG-13)
23
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
24
Along Came a Spider 2001,  R)
25
Ever After: A Cinderella Story 1998,  PG-13)
26
The Hot Chick 2002,  PG-13)
27
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
28
X-Men 2000,  PG-13)
29
Girl, Interrupted 1999,  R)
30
The Bone Collector 1999,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments