My Favorite Movies
| ycatherine28's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
If Only 2004, PG-13) |
|
| 2 |
About a Boy 2002, PG-13) |
|
| 3 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Sweet November 2001, PG-13) |
|
| 5 |
Music and Lyrics 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Martian Child 2007, PG) |
|
| 7 |
Serendipity 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Charlie's Angels - Full Throttle 2003, PG-13) |
|
| 9 |
The Wedding Singer 1998, PG-13) |
|
| 10 |
My Best Friend's Wedding 1997, PG-13) |










