My Favorite Movies
| ybarraenator's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 2 |
Bridge to Terabithia 2007, PG) |
|
| 3 |
Because of Winn-Dixie 2005, PG) |
|
| 4 |
Dreamer: Inspired by a True Story 2005, PG) |
|
| 5 |
Uptown Girls 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Music and Lyrics 2007, PG-13) |
|
| 8 |
For Love of the Game 1999, PG-13) |
|
| 9 |
The Lake House 2006, PG) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 11 |
You, Me and Dupree 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Mickey 2003, PG) |












