My Favorite Movies
| yashie's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Saw 2004, R) |
|
| 2 |
Saw IV 2007, R) |
|
| 3 |
Saw II 2005, R) |
|
| 4 |
Saw III 2006, R) |
|
| 5 |
Mirrors 2008, R) |
|
| 6 |
Pan's Labyrinth 2006, R) |
|
| 7 |
Ringu (Ring) 1998, Unrated) |
|
| 8 |
The Grudge 2 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Silent Hill 2006, R) |
|
| 10 |
Dead Silence 2006, R) |










