My Favorite Movies
| yankeecrazy02's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Say Anything... 1989, PG-13) |
|
| 2 |
Fear 1996, R) |
|
| 3 |
Almost Famous 2000, R) |
|
| 4 |
Dazed and Confused 1993, R) |
|
| 5 |
Mallrats 1995, R) |
|
| 6 |
The Covenant 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Coach Carter 2005, PG-13) |
|
| 8 |
The Rocky Horror Picture Show 1975, R) |
|
| 9 |
Girl, Interrupted 1999, R) |
|
| 10 |
Little Darlings 1980, R) |
|
| 11 |
Drop Dead Fred 1991, PG-13) |
|
| 12 |
Blue Crush 2002, PG-13) |
|
| 13 |
Ever After: A Cinderella Story 1998, PG-13) |
|
| 14 |
One Fine Day 1996, PG) |
|
| 15 |
The Wedding Singer 1998, PG-13) |
|
| 16 |
The Wedding Planner 2001, PG-13) |
|
| 17 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 18 |
Just Married 2003, PG-13) |
|
| 19 |
Eulogy 2004, R) |
|
| 20 |
28 Days 2000, PG-13) |
|
| 21 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 22 |
Never Been Kissed 1999, PG-13) |
|
| 23 |
Pretty in Pink 1986, PG-13) |























