Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  yammy1955's Rating My Rating
1
The Thin Man 1934,  Unrated)
2
Man of a Thousand Faces 1957,  Unrated)
3
Meeting at Midnight (Black Magic) 2008,  Unrated)
4
The Jade Mask 1944,  Unrated)
5
Charlie Chan in The Shanghai Cobra 1945,  Unrated)
6
Charlie Chan in The Scarlet Clue 1945,  Unrated)
7
Charlie Chan in The Chinese Cat 1944,  Unrated)
8
Charlie Chan in the Secret Service 1944,  Unrated)
9
Charlie Chan and The Curse of the Dragon Queen 1980,  R)
10
A Charlie Brown Christmas 1965,  Unrated)
11
A Charlie Brown Thanksgiving 1973,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments