My Favorite Movies


  yahyasandy's Rating My Rating
1
Art Of The Devil 3 (Long Khong 2) 2008,  Unrated)
2
Sick Nurses (Suay Laak Sai) 2007,  Unrated)
3
Janghwa, Hongryeon (A Tale of Two Sisters) 2003,  R)
4
Bangkok Haunted 2001,  Unrated)
5
Night of the Living Dead 1968,  R)
6
The Return of the Living Dead 1985,  R)
7
Kuntilanak 2 (The Chanting 2) 2007,  Unrated)
8
The Grudge 2004,  PG-13)
9
The Grudge 2 2006,  PG-13)
10
The Grudge 3 2009,  R)
11
Alone in the Dark 2005,  R)
12
Alone 2002,  R)
13
Coraline 2009,  PG)
14
Tim Burton's Corpse Bride 2005,  PG)
15
Beetlejuice 1988,  PG)

Comments (1)


Post a comment

Recent Comments

  1. yahyasandy
    yahyasandy posted 3 years ago

    Especially Horror and Cartoon!!