Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  yaboidave's Rating My Rating
1
Charlie's Angels 2000,  PG-13)
Charlie's Angels
i love the action
2
Rize 2004,  PG-13)
3
Love and Basketball 2000,  PG-13)
Love and Basketball
its good
4
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
love the short skirts and shorts
5
Happy Feet 2006,  PG)
6
Sin City 2005,  R)
Sin City
5 for jessica..both jessicas are super hot not as hot as my girl
7
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006,  R)
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan
ooo man it is the greatest movie ever........hello my name a borat i like a u u like a me we make a sexy time...
8
Team America - World Police 2004,  R)
Team America - World Police
it is a crazy ass movie
9
Slipknot - Disasterpieces 2005,  Unrated)
Slipknot - Disasterpieces
this band kicks ass
10
Norbit 2007,  PG-13)
Norbit
its great!
11
8 Mile 2002,  R)
8 Mile
it is my favorite
12
You Got Served 2004,  PG-13)
You Got Served
i can do some of the moves
13
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
it is crazy
14
The Dukes of Hazzard 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments