My Favorite Movies
| xxYuukiChanxx's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 2 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 3 |
Empire Records 1995, PG-13) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 8 |
Chicken Little 2005, G) |
|
| 9 |
Shark Tale 2004, PG) |
|
| 10 |
American Pie Presents - Band Camp 2005, R) |
|
| 11 |
Open Season 2006, PG) |
|
| 12 |
Shaun of the Dead 2004, R) |
|
| 13 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 14 |
The Lion King 2 - Simba's Pride 1998, G) |
|
| 15 |
The Lion King 1 1/2 2004, G) |
|
| 16 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 17 |
Naruto movie 3: Gekijyouban Naruto daikoufun! Mikazuki shima no animal panic dattebayo! 2002, Unrated) |

















