My Favorite Movies
| xxxsammijxxx's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Lethal Weapon 1987, R) |
|
| 3 |
Die Hard 1988, R) |
|
| 4 |
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000, PG-13) |
|
| 5 |
Dreamer: Inspired by a True Story 2005, PG) |
|
| 6 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 7 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 8 |
The Little Mermaid 1989, G) |
|
| 9 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 10 |
Three Men and a Baby (3 Men and a Baby) 1987, PG) |
|
| 11 |
Three Men and a Little Lady 1990, PG) |
|
| 12 |
Lethal Weapon 2 1989, R) |
|
| 13 |
Lethal Weapon 3 1992, R) |
|
| 14 |
Lethal Weapon 4 1998, R) |
|
| 15 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 16 |
X2: X-Men United 2003, PG-13) |
|
| 17 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 18 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 19 |
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) 1990, R) |
|
| 20 |
Die Hard 3: With a Vengeance 1995, R) |
|
| 21 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 22 |
The Lion King 2 - Simba's Pride 1998, G) |
|
| 23 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 24 |
The Lake House 2006, PG) |
|
| 25 |
Tango & Cash 1989, R) |
|
| 26 |
Stop! or My Mom Will Shoot 1992, PG-13) |


























