Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  xXxLeenaxXx's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
wicked! orlando bloom looks mega BUFF!!!!!!!!!!!!!!!!
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
not as gud as da 1st 1 but stil it was wikd. realy funny!
3
Kingdom of Heaven 2005,  R)
Kingdom of Heaven
wikd film! orlando looked bufffff!!!!!!!!!!
4
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
omg! dis was soooooooooo gr8!!!!!!!!!! orlando looks soooooooooo fit an johnny depp is so funny!
5
Troy 2004,  R)
Troy
orlando n brad in lethr miniz!! need i say mre???
6
Crash 2005,  R)
7
8 Mile 2002,  R)
8
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
Ocean's Eleven
gr8 plot! and brad pitt lookin fine as usuasl!
9
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
chad micheal murray is soooooooooo fit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10
Mean Girls 2004,  PG-13)
11
The Matrix 1999,  R)
12
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
soooooooooo romantic!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments